Türk Milleti İçin Çare: Muhteşem Türkiye Ülküsü ile Kurulacak Millî İktidar

Her Türlü Emperyalizmi Reddediyoruz

Türk Milleti İçin Çare: Muhteşem Türkiye Ülküsü ile Kurulacak Millî İktidar

Tarihin Seyrinin Değiştiği Günlerde Yaşıyoruz.

Dünya tarihi, hak ile batılın kadim savaşının da tarihidir. Tarih, İslam dünyasının ve Türk dünyasının ne ilk ne de son olacak nefret ve kin dolu, taarruzlarının sahneleri ile doludur. Türk Milleti İslam ile şereflendiği, Hakkın kılıcı olduğu, “Cündullah” diye isimlendirildiği zamandan itibaren pek çok kanlı saldırıya muhatap olmuştur. Bu millet, aziz ve gazi Türk Milleti ise yüzyıllardır devrin her batıl gücünün, emperyalist zihniyetin sayıca üstün saldırısının hakkından gelmeyi başarmıştır.

Pek çok İslam ülkesi şanlı Millî Mücadelemize desteğini “Müdafai Alemdarı İslam” olarak, İslâm’ın sancaktarının savunulması olarak tanımlar. Türk Milleti’nin günümüzde de muhatap olduğu kanlı hesapların temel sebebinin doğru teşhis edilmesi gerekir. Türk Milleti İslâm beldesinin, mübarek toprakların kilidini elinde tuttuğu için saldırılarla karşı karşıya gelmektedir. Bugün bu saldırı projesinin adı Büyük Ortadoğu Projesi’dir. Büyük Ortadoğu Projesi sadece Türk Milleti’ne değil, sadece Müslümanlara değil, tüm insanlığa bir saldırıdır. İnsanlık onurunun yüz karası olarak tarih sayfalarında yerini alacak vahşet ve zulüm çağında yaşıyoruz.

Devamı Bayrak 1291. Sayıda

1 Comment

  1. Adnan DİNÇER Reply

    Başarı SÜREKLİ ve kalıcı mücadele ile mümkündür.Oku araştır sorgula ve hakkı tüm insanlığa duyur.Bu senin temel vazifendir.Yılmak yılgınlık göstermek mumine yakışmaz.Mücadecilere hiç yakışmaz.

Yorum Yapın

Navigate